Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Opis inwestycji


 

Sierosław ul. Zakole, skrzyżowanie z ul. BukowskąW ofercie sprzedaży znajdują się następujące modele domów:

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 97,5 m2, powierzchnia użytkowa ok. 81,3 m2, znajdujący się na działce o powierzchni ok. 500 m2.
Dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 85,23 m2, powierzchnia działki około 400 m2. Dom będzie wyposażony w pompę ciepła.
Na szaro zaznaczono lokale sprzedane, natomiast kolorem zielonym oznaczono lokale dostępne na sprzedaż.   Cennik


Plan całego Osiedla Sierosław:
1. Standardowy układ pomieszczeń domu parterowego o powierzchni użytkowej 81,3 m2:
  Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w podpoznańskiej miejscowości Sierosław (gmina Tarnowo Podgórne) składa się z kompleksu kilkunastu budynków w zabudowie bliźniaczej z doskonałym dojazdem do miasta Poznania. Osiedle znajduje się przy ul. Zakole- wjazd bezpośrednio z ulicy Bukowskiej lub od strony ul. Prostej za komisem samochodowym- naprzeciwko hotelu "Przylesie".

Bardzo dogodne położenie daje nam gwarancję szybkiego i łatwego dojazdu do Poznania bez straty czasu na stanie w korkach (bezpośredni dostęp do drogi S11 i 307 ul. Bukowska).  Dojazd do zachodniej strony Poznania już w 5 minut ul. Bukowską. Kilka minut zajmie nam również dotarcie do oddalonego o 6 km centrum Tarnowa Podgórnego. 

Naprzeciwko powstającego osiedla znajduje się przystanek autobusowy  (przystanek końcowy to pętla Ogrody) stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z własnego auta, aby dotrzeć do Poznania.  

Kolejnym plusem jest fakt, że to nie rodzice zawożą swoje pociechy do szkoły podstawowej. W zasięgu wzroku znajduje się przystanek autobusu szkolnego, który zabiera dzieci do oddalonej o 3 minuty drogi szkoły podstawowej w Lusówku. W pobliżu znajduje się również przedszkole i żłobek. 
 
W odległości nie większej niż 100 metrów znajduje się hotel, restauracja, sklepy spożywcze oraz liczne punkty handlowo- usługowe.

Warto zwrócić uwagę na niezwykłe położenie osiedla- z jednej strony mamy dostępność głównych tras prowadzących do Poznania i Tarnowa Podgórnego, a z drugiej strony bliskość lasów i jezior (Lusowskie i Niepruszewskie). 
Należy także wspomnieć, że w okolicy występuje kilka stadnin koni, a licznie występujące ścieżki rowerowe w okolicznych lasach, sprzyjają spędzaniu czasu na łonie natury. Zapewniamy Państwa, że nie ma szans na nudę w wolnych chwilach w tak ciekawym miejscu! 

Brak podatku PCC, pełna własność nabywanej nieruchomości. Brak dodatkowych opłat czynszowych.

Stan deweloperski obejmuje: ściana między sąsiednimi lokalami wybudowana z cegły akustycznej, tynki zewnętrzne, tynki wewnętrzne przygotowane pod szpachlowanie i malowanie, posadzki betonowe gotowe do położenia płytek lub paneli, gotowe schody, parapety zewnętrzne, najwyższej klasy energooszczędne okna trzyszybowe, rolety zewnętrzne na każdym oknie, możliwość montażu ogrzewania podłogowego w łazience, wszystkie instalacje rozprowadzone w budynku.
Media: kanalizacja, gaz, prąd, woda. 

Poza surowcami i materiałami budowlanymi najwyższej jakości, których używamy do budowy domów, niewątpliwym atutem są bardzo duże ogrody. Wielkość działki przypadającej na jeden dom to aż ok.500 m2, nie ma więc problemu, żeby zmieściła się na niej wiata garażowa (z boku lub z tyłu budynku), czy bardzo duża altana ogrodowa z miejscem do grillowania. Oprócz sporej wielkości ogrodu na tyłach domu, z przodu znajduje się miejsce do parkowania dla co najmniej dwóch aut. 

Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc naszych doradców finansowych, jak i fachowców zajmujących się aranżacją wnętrz, czy też pracami wykończeniowymi związanymi z budową domu.

 Dołożymy wszelkich starań, aby dom był dopasowany do Państwa wszystkich potrzeb. 

                                             
*Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
CD-WEB Agencja Interaktywna